O Nas

Korzystamy z autorskiej metody nauczania MIND YOUR ENGLISH , a także tradycyjnych sposobów pomagania poszczególnym osobom w rozwoju posługiwania się językiem angielskim.

7

Mind
Your English

Szkoła Mind Your English swoją działalność rozpoczęła w 2015 roku. Na początku zajmowaliśmy się organizacją kursów języka angielskiego w firmach na terenie Rzeszowa i okolic. W 2017 roku rozwinęliśmy swoją działalność poprzez otworzenie stacjonarnej placówki na ul. Warszawskiej 85 w Rzeszowie. Początkowo siedziba liczyła dwie sale lekcyjne. Jednak z roku na rok liczba chętnych kursantów wzrastała, a my rozbudowywaliśmy swoją siedzibę. W odpowiedzi na zainteresowanie nauką innych języków od września 2020 roku rozwijamy naszą ofertę o kursy języka hiszpańskiego.

Aktualnie posiadamy Kursantów, którzy z roku na rok decydują się na kontynuację nauki w naszej szkole i polecają nas co jest ogromną nagrodą za codzienną pracę mająca na celu ciągłe zwiększanie jakości naszych usług.

Nasza kadra składa się zarówno z lektorów jak i native speakerów. Są to ludzie z pasją oraz doświadczeniem. Nasz zespół cechuje się optymizmem, otwartością oraz energią.

K. Szczepańska

Zajęcia prowadzone są profesjonale i stosownie do wieku dzieci.
Polecam.

Grzegorz J.

Bardzo fajna atmosfera. ciekawy i interesujący sposób prowadzenia zajęć. Polecam wszystkim.

Grzegorz J.

Bardzo fajna atmosfera. ciekawy i interesujący sposób prowadzenia zajęć. Polecam wszystkim.