O Nas

Szkoła języka angielskiego
w Rzeszowie

Szkoła Mind Your English swoją działalność rozpoczęła w 2015 roku. Na początku zajmowaliśmy się organizacją kursów języka angielskiego w firmach na terenie Rzeszowa i okolic. W 2017 roku rozwinęliśmy swoją działalność poprzez otwarcie stacjonarnej placówki przy ul. Warszawskiej 85 w Rzeszowie. 

Aktualnie szkolimy Kursantów, którzy z roku na rok decydują się na kontynuację nauki w naszej szkole i polecają nas, co jest ogromną nagrodą. Nasza codzienna praca ma na celu ciągłe zwiększanie jakości naszych usług.

Nasza kadra składa się zarówno z lektorów jak i native speakerów. Są to ludzie z pasją oraz doświadczeniem. Nasz zespół cechuje się optymizmem, otwartością oraz energią.

Najefektywniejsza nauka języka angielskiego

Szkoła językowa Mind Your English to profesjonalny zespół tworzony przez dynamicznych oraz ambitnych ludzi, dla których zadowolenie klienta jest drogą do osiągnięcia własnego sukcesu..

W Mind Your English opracowaliśmy dla Państwa własny program nauczania metodą ENmaven skierowany dla dzieci od 6 do 12 lat. Naszym głównym celem jest przełamywanie bariery komunikacyjnej już od najmłodszych lat. Zapewniamy lekcje języka angielskiego przepełnione dynamiką oraz różnorodnością.

W Mind Your English każda lekcje jest dopasowana do potrzeb uczestników grupy! Jesteśmy nastawieni na indywidualne podejście do naszych uczniów.

Słuchając Państwa potrzeb wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i dążymy do Państwa zadowolenia dbając jednocześnie o najwyższą jakość kursów języka angielskiego w Rzeszowie.

 

MIND YOUR ENGLISH – Szkoła języka angielskiego w Rzeszowie

Nasz Zespół

Mind Your English jest zespołem lektorów i native speaker-ów, którzy ściśle ze sobą współpracują,
aby pomóc uczniom złamać barierę językową i rozwinąć ich umiejętności w języku angielskim.

K. Szczepańska

Zajęcia prowadzone są profesjonale i stosownie do wieku dzieci.
Polecam.

Grzegorz J.

Bardzo fajna atmosfera. ciekawy i interesujący sposób prowadzenia zajęć. Polecam wszystkim.

Jakub

Super szkoła. Polecam wszystkim w szczególności dla dzieci

Monika Kolodziejczyk

Po pierwszej lekcji dziecko zachwycone

Chcesz do nas dołączyć?

Zadzwoń teraz – tel. 17 741 55 71 / kom: +48 734 705 207 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.