O Nas

Korzystamy z autorskiej metody nauczania MIND YOUR ENGLISH , a także tradycyjnych sposobów pomagania poszczególnym osobom w rozwoju posługiwania się językiem angielskim.

Szkoła języka angielskiego
w Rzeszowie

Szkoła Mind Your English swoją działalność rozpoczęła w 2015 roku. Na początku zajmowaliśmy się organizacją kursów języka angielskiego w firmach na terenie Rzeszowa i okolic. W 2017 roku rozwinęliśmy swoją działalność poprzez otwarcie stacjonarnej placówki przy ul. Warszawskiej 85 w Rzeszowie. Początkowo siedziba liczyła dwie sale lekcyjne. Jednak z roku na rok liczba chętnych kursantów wzrosła, a my rozbudowywaliśmy swoją siedzibę.

Aktualnie szkolimy Kursantów, którzy z roku na rok decydują się na kontynuację nauki w naszej szkole i polecają nas, co jest ogromną nagrodą. Nasza codzienna praca ma na celu ciągłe zwiększanie jakości naszych usług.

Nasza kadra składa się zarówno z lektorów jak i native speakerów. Są to ludzie z pasją oraz doświadczeniem. Nasz zespół cechuje się optymizmem, otwartością oraz energią.

Najefektywniejsza nauka języka angielskiego

Szkoła językowa Mind Your English mieszcząca się w Rzeszowie to profesjonalny zespół lektorów, speakerów i nauczycieli, którzy swoją wiedzę i pasję starają się przekazać swoim kursantom.

Naszym głównym założeniem jest nauka dzieci, które o wiele szybciej zdobywają umiejętności językowe. Owocują one w przyszłości o wiele szybszą nauką także innych języków. Wprowadziliśmy autorską metodę nauki dla najmłodszych, którą cały czas rozwijamy.

Organizujemy wydarzenia oraz spotkania, gdzie regularnie rozwiązujemy problemy i trudności związane z nauką języka angielskiego w danej grupie.

Z całą pewnością Mind Your English jest także szkołą dla dorosłych, którzy potrzebują podszlifować swój język, a także wykorzystać go w przestrzeni biznesowej.
Zapraszamy serdecznie każdego, kto pragnie skutecznie nauczyć się języka angielskiego w Rzeszowie.

 

MIND YOUR ENGLISH – Szkoła języka angielskiego w Rzeszowie

Nasz Zespół

Mind Your English jest zespołem lektorów i native speaker-ów, którzy ściśle ze sobą współpracują, aby pomóc uczniom złamać barierę językową i rozwinąć ich umiejętności w języku angielskim.

K. Szczepańska

Zajęcia prowadzone są profesjonale i stosownie do wieku dzieci.
Polecam.

Grzegorz J.

Bardzo fajna atmosfera. ciekawy i interesujący sposób prowadzenia zajęć. Polecam wszystkim.

Grzegorz J.

Bardzo fajna atmosfera. ciekawy i interesujący sposób prowadzenia zajęć. Polecam wszystkim.

Chcesz do nas dołączyć?

Zadzwoń teraz +48 734 705 207 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.